Centrum Edukacji Ekologicznej Izerska łąka

Izerska łąka to centrum edukacji ekologicznej, będące niezwykle ciekawym miejscem, którego rola dydaktyczna jest nieoceniona. Centrum powstało w ramach projektu “BUDOWA CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ NATURA 2000”, z pomocą środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem działań jest poprawa ekologicznego bezpieczeństwa oraz poprawa naturalnych warunków.

W centrum Izerska Łąka w Świeradowie Zdroju mamy okazję poznać faunę i florę tutejszych terenów, obraz izerskiego czystego nieba zimą, możemy także poobserwować pszczoły w monitorowanym ulu. Z pewnością wizyta w tym miejscu dostarczy każdemu niezapomnianych wrażeń i wielu interesujących faktów naukowych. Zajęcia prowadzić ułatwia wysokiej jakości sprzęt, składający się z nowoczesnych tablic interaktywnych, teleskopów, komputerów oraz wizualizerów.

Jest to bez wątpienia fantastyczne miejsce do poszerzania horyzontów i edukacji, w kwestii tak ważnej jak ekologia, co zainteresować powinno także i dzieci.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Instytucja o niezaprzeczalnych walorach dydaktycznych, przypominająca również o zasadach chronienia przyrody i krzewiąca postawy pro-ekologiczne. Izerska łąka to miejsce, w którym można się dowiedzieć wielu wartościowych i interesujących rzeczy na temat fauny, flory i geologii całego regionu. Multimedialne ekspozycje skutecznie wspierają przyswajanie informacji.

Centrum Edukacji Ekologicznej Izerska łąka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum Edukacji Ekologicznej Izerska łąka, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum Edukacji Ekologicznej Izerska łąka.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum Edukacji Ekologicznej Izerska łąka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij