KJ Jedenastka Izerska

Gminne stowarzyszenie kultury fizycznej, które równocześnie prowadzi ośrodek jazdy konnej. Klub Jeździecki “Jedenastka Izerska” zajmuje się aktywną promocją tego sportu, organizacją rozmaitych imprez i zawodów oraz działalnością rekreacyjno-turystyczną.

W prawdziwie zacisznej stadninie mieszczą się m.in. stajnie, parkur oraz mały i duży wybieg. W “Jedenastce Izerskiej” można zarówno rozpocząć swoją przygodę z końmi, jak też popracować nad konkretnymi elementami jeździeckiego rzemiosła. Klub przeprowadza egzaminy na odznaki PZJ, proponuje także fachowe szkolenie zwierząt. Rzecz jasna w ofercie są również wycieczki w teren czy przejażdżki bryczkami.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Stadnina i lokalne stowarzyszenie w jednym - czyli klub w takim samym stopniu zajmuje się turystyką rekreacyjną, jak też szeroko pojmowaną promocją jazdy konnej i organizacją zawodów sportowych w gminie. “Jedenastka Izerska” dysponuje m.in. parkurem i dwoma ogrodzonymi wybiegami. Oferuje lekcje dla początkujących, zaawansowane treningi, rajdy konne i bryczki.

KJ Jedenastka Izerska adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do KJ Jedenastka Izerska, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem KJ Jedenastka Izerska.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: KJ Jedenastka Izerska opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij