Kręgielnia Bowling Club

Kręgielnia BOWLING CLUB w Świeradowie Zdroju dostarczy fantastycznej rozrywki, zarówno rodzinom z dziećmi jak i paczkom znajomych. Do dyspozycji graczy czekają tutaj 4 pełnowymiarowe i profesjonalnie przygotowane tory. Na każdym z nich może jednocześnie grać maksymalnie 8 osób, co pozwala na fantastyczną zabawę w całkiem sporym gronie.

Dodatkowo, każdy, kto osiągnie podczas swojej rozgrywki wysoki wynik starać się może o nagrody oraz o zaszczytne tytuły Mistrza Dnia, Mistrza Kręgielni lub Mistrza Miesiąca.

Aby zróżnicować zabawę, grę w kręgle można szybko zamienić na także tu dostępne: bilard, piłkarzyki, symulatory samochodowe, cambergaja, czy boxera. W Bowling Club w Świeradowie z pewnością nie sposób się nudzić.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
  • Kręgielnia: 1 tor/max. 8 osób - 50zł/1h
  • Bilard: 3 zł/gra
  • Piłkarzyki: 3zł/gra
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kręgielnia to znakomite miejsce na popołudniowe wyjście ze znajomymi. Im liczniejsze towarzystwo, tym lepsza będzie zabawa. Do dyspozycji zapalonych graczy i totalnych nowicjuszy są 4 pełnowymiarowe, nowoczesne tory. Na każdym z nich może rywalizować nawet 8 osób jednocześnie. Na miejscu są również piłkarzyki, bilard, cymbergaj i inne typowo barowe urozmaicenia.

Kręgielnia Bowling Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Bowling Club, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Bowling Club.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Bowling Club. Redakcja serwisu www.swieradow-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50zł/tor zł
    Kręgielnia Bowling Club cena biletu normalnego: 50zł/tor zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Bowling Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij