Minigolf

W Świeradowie Zdrój, wśród wielu "aktywnych" atrakcji, nie zabrakło nawet pola do gry w minigolfa. To świetna rozrywka dla dużych i małych, ucząca zręczności i dokładności. Pole mieści się przy skrzyżowaniu ulic Zakopiańskiej oraz Krótkiej. Wstęp jest bezpłatny i każdy może spróbować swoich sił w tej ciekawej dyscyplinie.

Tutaj nie trzeba mieć specjalnego ubioru, umiejętności, czy nawet własnego sprzętu. Kije golfowe, bez problemu można bowiem wypożyczyć w trzech miejscach:

  • Urząd Miasta, Referat Promocji Gminy, Turystyki, kultury i Sportu, przy ulicy 11 listopada 35 - bezpłatnie.
  • Restauracja "Piwniczka u Wioli", przy ulicy Krótkiej 1a - 6zł/1h
  • Kwatery prywatne "Józefina", przy ulicy Nad Basenem 3 - 5zł/dzień.


NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Świetna gra zapewniająca mnóstwo radości, a przy okazji ćwicząca zręczność, koncentrację, wyobraźnię przestrzenną i dokładność. Minigolf to także sportowa rywalizacja, nawet jeśli stawką nie jest tytuł wielkoszlemowy. Jeśli chodzi o niezbędny sprzęt, wystarczą odpowiednie kije. W Świeradowie-Zdroju działają przynajmniej 3 punkty, w których można je wypożyczyć.

Minigolf adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Minigolf, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Minigolf.
  • Ulica
    Zakopiańska
    Minigolf mieści się przy ulicy Zakopiańska w Świeradowie-Zdroju
  • 59-850 Świeradów Zdrój
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Minigolf opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij