Multimedialne Muzeum Karkonoszy

Multimedialne Muzeum Karkonoszy - muzeum jakiego jeszcze nie było.


...a co byście powiedzieli, gdyby muzeum nie było nudne, gdyby nawet 4-latki zapamiętywały ciekawe informacje. 
Co byście powiedzieli, gdyby 450 milionów lat historii zmieścić w jednej godzinie... 
Oto co piszą  Ci, którzy już u nas byli i zostawili swoją opinię na facebooku:

"„Rewelacyjne miejsce. Znakomita i pełna pasji obsługa, będąca zarazem twórcami tego muzeum stworzyła prawdziwy majstersztyk. Prezentowane materiały multimedialne, znakomity podkład muzyczny, do tego duża porcja rzetelnej wiedzy przygotowana z prawdziwą pasją. Rewelacyjne wiadomości z bardzo oryginalną Prezeterką. Miejsce ze wszech miar godne polecenia i odwiedzenia.ps.ocena 5/5 jest krzywdząca dla tego miejsca bo zasługuje ono na szóstkę”.

„Zdecydowanie polecam:). Muzeum zrobione z pomysłem i zaangażowaniem - pięknie zrealizowany materiał z dzieciakami prezenterami (mega plus), podkład muzyczny w prezentacjach to majstersztyk, ciekawe informacje podane w ilości, którą się przyswaja i zabiera ze sobą, genialne siedzonka pieńki ;). Nikt nie poczuje się znudzony po wizycie w tym muzeum, ja na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę. Aaaa i jeszcze przemiła obsługa :)”


„Niesamowite przeżycia! To nie jest "muzeum" - to doskonałe centrum nauki o Karkonoszach, które łączy zarówno edukację jak i świetną zabawę dla dzieci jak również dorosłych, fantastyczna przygoda i doświadczenie!”

Zapraszamy na wspaniałą podróż w czasie.

Adres:
Multimedialne Muzeum Karkonoszy
ul. Karkonoska 5
58-540 Karpacz
Tel. 504 003 564
www.muzeumkarkonoszy.pl
Czynne codziennie od 10:00 do 18:00
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Multimedialne Muzeum Karkonoszy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Multimedialne Muzeum Karkonoszy, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Multimedialne Muzeum Karkonoszy.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Multimedialne Muzeum Karkonoszy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij