Rancho Grandessa w Gradówku

Centrum jeździeckie na skraju malowniczego izerskiego lasu, funkcjonujące również jako “Arkadia Izerska - piękne położenie to niewątpliwie istotny, ale też nie jedyny atut. Rancho Grandessa zapewnia aktywny wypoczynek i relaks w towarzystwie pięknych koni dla każdego, niezależnie od umiejętności i stanu hipicznej wiedzy.

Dla zupełnie początkujących przygotowano plac do oprowadzania na lonży oraz odpowiednio zaprojektowany parkur do indywidualnych lekcji. Zwierzęta przydzielane nowicjuszom są specjalnie przeszkolone i wyjątkowo spokojne. Ci, którzy już opanują dwa podstawowe chody, mogą wybrać się na wycieczkę w teren. Doświadczeni jeźdźcy mogą pod okiem fachowców potrenować do egzaminów na odznaki bądź zawodów sportowych.

Naturalnie Rancho Grandessa organizuje również wszelkie “wczasy w siodle” - od krótkich weekendów po długie obozy w trakcie letnich wakacji i ferii zimowych. Istnieje także możliwość przeprowadzenia zajęć hipoterapeutycznych. Tych, którzy mają własne konie, być może zainteresuje tutejszy pensjonat i oferta stosownego przeszkolenia zwierząt.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Lonża dla początkujących: 30 zł / 30 min

Jazda indywidualna - trening: 50 zł

Godzinna jazda w zastępie: 30 zł

Wycieczki plenerowe: 40 zł/1h, 70 zł/2h, 90 zł/3h

Zajęcia hipoterapii: 60 zł / 30 min

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Druga nazwa tego ośrodka jeździeckiego - “Arkadia Izerska” - dość trafnie go charakteryzuje. Malownicze położenie tuż przy górskim lasku, piękne i przyjazne zwierzęta, infrastruktura na niezłym poziomie… Miłośnicy koni i jazdy w siodle powinni być usatysfakcjonowani. Rancho Grandessa proponuje m.in. lekcje, wycieczki terenowe, treningi sportowe i hipoterapię.

Rancho Grandessa w Gradówku adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rancho Grandessa w Gradówku, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rancho Grandessa w Gradówku.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rancho Grandessa w Gradówku opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij