Stok narciarski BAJTEK

Stok narciarski BAJTEK w Świeradowie Zdroju jest idealnym wyciągiem dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w nauce jazdy na nartach czy na snowboardzie. Świetnie odnajdą się tutaj także dzieci szlifujące swoje umiejętności, przed wjazdem na większe stoki.

Łagodny stok o długości 60 metrów jest regularnie dośnieżany i posiada sztuczne oświetlenie, zatem szusować tu można do woli (wyciąg otwarty jest do ostatniego klienta). Przepustowość wyciągu wynosi około 500 osób na godzinę. Istnieje nawet możliwość przeprowadzania jazd nocnych (po wcześniejszym uzgodnieniu). Właściciel może także na życzenie klientów stworzyć specjalny tor przeszkód, czy zorganizować ognisko dla większych grup.

Przy wyciągu znajduje się także wypożyczalnia sprzętu zimowego, serwis narciarski, parking oraz szkółka narciarska TOM-SPORT.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
  • 1 godz – 10zł
  • 3 godz – 20zł
  • dzień – 30zł
  • Dla korzystających z indywidualnych lekcji wyciąg GRATIS!!!
  • (2 osoby lub więcej płacą 50%ceny)
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski BAJTEK adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski BAJTEK, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski BAJTEK.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski BAJTEK. Redakcja serwisu www.swieradow-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-40 zł
    Stok narciarski BAJTEK cena biletu normalnego: 15-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski BAJTEK opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij