Stok narciarski Bambino-Ski

Stok narciarski Bambino-Ski w Świeradowie Zdroju to wzniesienie idealnie nadające się do jazdy na nartach i snowboardzie dla dzieci i osób stawiających dopiero pierwsze kroki w tych zimowych dyscyplinach. Stok dysponuje jedną trasą i wyciągiem o długości 120 metrów i przepustowości wynoszącej 500 osób na godzinę. Rożnica wysokości jest naprawdę niewielka i bardzo łagodna, równa się ona bowiem około 10 metrom. Kąt nachylenia stoku to natomiast 15%.

Przy wyciągu, do dyspozycji zjazdowiczów są także parking i szkółka narciarska z wykwalifikowanymi instruktorami narciarstwa. Wyciąg nie jest sztucznie doświetlony i czynny jest w godzinach 9.00-16.00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

12 wjazdów – 15,00 złotych

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski Bambino-Ski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Bambino-Ski, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Bambino-Ski.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski Bambino-Ski. Redakcja serwisu www.swieradow-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Stok narciarski Bambino-Ski cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Bambino-Ski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij