Stok narciarski Barbara

Wyciąg narciarski Barbara, w Świeradowie Zdroju to niezbyt stromy obiekt o długości 150 metrów i przepustowości 500 osób na godzinę. Obejmuje różnicę poziomów równą 24 metry i średni kąt nachylenia stoku 15%. Cała trasa jest dodatkowo oświetlana, co pozwala na jazdę w komfortowych warunkach także po zmroku.

Przy samym wyciągu znajduje się bar z tarasem widokowym, WC, parking oraz szkółka narciarska z profesjonalnymi i doświadczonymi instruktorami. Wyciąg czynny jest w godzinach od 10.00 do 21.00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
 • 10 wjazdów - 10,00 złotych,
 • bilet całodzienny - 30,00 zł,
 • jazda nocna - 25,00 zł.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski Barbara adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Barbara, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Barbara.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Stok narciarski Barbara - telefon: +48757816738
 • Ulica
  Źródlana 2
  Stok narciarski Barbara mieści się przy ulicy Źródlana 2 w Świeradowie-Zdroju
 • 59-850 Świeradów-Zdrój
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski Barbara. Redakcja serwisu www.swieradow-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-30 zł
  Stok narciarski Barbara cena biletu normalnego: 10-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Barbara opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij