Stok narciarski FLINS EXPRESS

Funkcjonujący od sezonu 2012/2013 wyciąg narciarski FLINS EXPRESS to fantastyczne miejsce do nauki jazdy na nartach i snowboardzie dla początkujących i średniozaawansowanych.

Szeroki na 40 metrów stok, o długości trasy zjazdowej równej 160 metrów, posiada system sztucznego dośnieżania. Jest także dodatkowo oświetlony, co umożliwia jazdę nawet w nocy. Różnica poziomów wynosi tutaj 17 metrów, a średni kąt nachylenia jest równy 13%. Wyciąg zlokalizowany jest 150 metrów od dolnej stacji Kolei Gondolowej Ski&Sun, na wysokości 584 m n.p.m.

Parametry techniczne wyciągu:

  • typ BJ-300 z talerzykiem teleskopowym,
  • regulowana prędkość jazdy do 2 m/s,
  • łagodny start,
  • przepustowość 800 osób na godzinę,
  • rok produkcji - 2012.

Przy wyciągu znajdują się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, bar, WC, parking i szkoła narciarstwa i snowboardu.

Wyciąg otwarty jest w ciągu dnia, w godzinach od 9:00 do 16:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
  • Karnet 10-cio przejazdowy - 12 zł
  • Karnet całodzienny - 35 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski FLINS EXPRESS adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski FLINS EXPRESS, zobacz gdzie w Świeradowie-Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski FLINS EXPRESS.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski FLINS EXPRESS. Redakcja serwisu www.swieradow-zdroj.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-40 zł
    Stok narciarski FLINS EXPRESS cena biletu normalnego: 15-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski FLINS EXPRESS opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij